Kthehu Mbrapa   F.C. Barcelona AL > FC Barcelona > Sondazhe

Shiko rezultatet: Kush do ta fitoj Topin e Artė ?
Xavi Hernandez 14 73.68%
Andres Iniesta 3 15.79%
Lionel Messi 2 10.53%
Voters: 19. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigju
 
Veglat E Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-07-2010, 02:45 PM   #1
MickY
Kontribues i madh
 
Avatari i MickY
 
Data E Vizitės: Oct 2009
Vėndndodhja: Plaēa Catalunya
Postet: 30,006
Rep Power: 36
MickY ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim Kush do ta fitoj Topin e Artė ?

Cili mendoni qe do ta fitoj Topin e Artė nga treshja e pėrzgjedhur ?

Xavi
Iniesta
Messi
__________________
FC Barcelona, eternal love.
MickY is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-2010, 03:27 PM   #2
MSN
Kontribues i madh
 
Avatari i MSN
 
Data E Vizitės: Jan 2010
Vėndndodhja: Barcelona
Postet: 4,067
Rep Power: 10
MSN ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Une jom per Xavin me fitu.
__________________
F.C BARCELONA
MSN is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-2010, 04:36 PM   #3
MickY
Kontribues i madh
 
Avatari i MickY
 
Data E Vizitės: Oct 2009
Vėndndodhja: Plaēa Catalunya
Postet: 30,006
Rep Power: 36
MickY ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Mendimi jem.

Lionel Messi - Pa dyshim qe Messi osht lojtari ma i mire ne bot dhe ska fjal aty, per fat te keq paraqitja e "dobet" (sun thom e dobet por e pa sukseshme)e Argjentines ne Kupen e Botes nuk ia mundeson atij Topin e Arte.
Xavi Hernandez - Me i marrė parasysh paraqitjet individuale dhe kupat e fituar padyshim e meriton Topin e Arte, dhe unė kam qef ky me fitu.
Andres Iniesta - Mendoj qe ky do tė jetė Topi i Arte pėr kundėr faktit qė nuk ka pasė njė sezon aq tė mirė me Barcelonėn pėrshkak tė lėndimeve, nė kupėn e botė ka shkėlqy sikurse Xavi, por duke pas parasysh qe vendimi merret nga Fifa dhe France Football mendoj qė vetem dhe vetem pershkak t'gollit n'finale do ta fitoj topin e arte.
__________________
FC Barcelona, eternal love.
MickY is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-2010, 04:49 PM   #4
walon
Kontribues i madh
 
Avatari i walon
 
Data E Vizitės: Aug 2008
Vėndndodhja: Deutschland
Mosha juaj: 26
Postet: 10,244
Rep Power: 18
walon ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Un votova per Meessin edhe pse e di qe 90% e merr Xavi .
Sivjet nuk jom ka e baj hiq streesin e topit te art kur pe di qe barcelona nveti topi i art.
__________________
Jemi me te Miret e botes . FCBarcelona
walon is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-2010, 10:25 PM   #5
Tupac
Kontribues i madh
 
Avatari i Tupac
 
Data E Vizitės: Aug 2008
Vėndndodhja: n'Prishtin
Postet: 4,753
Rep Power: 12
Tupac ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Un votova per Xavin, kurse me shkru pse duhet me fitu ky, sbesoj qe duhet me shkru
__________________
Thierry Henry & Lionel Messi
Tupac is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-2010, 11:05 PM   #6
iL Padrino
Staff
 
Avatari i iL Padrino
 
Data E Vizitės: Aug 2008
Vėndndodhja: Prishtinė
Postet: 39,188
Rep Power: 47
iL Padrino do tė jetė i famshėm sė shpejti
Gabim

votova per Xavin, por besoj se Iniesta ka me fitu... kshtu mediat qe sa po shkrujn, tash s'di
iL Padrino is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-2010, 02:31 AM   #7
Genci
Kontribues i madh
 
Avatari i Genci
 
Data E Vizitės: Jul 2010
Postet: 4,096
Rep Power: 10
Genci ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Xavi duhet me fitu ket send n'mesin e ktyne 3ve qe kan mbet , gjynah osht me fitu dikush tjeter .

sepse Xavi fitoj 2-3 tituj , edhe kampionatin botror , Messi fitoj 1 titull mdoket edhe sboni kurgjo n'kampionat botror , Iniesta n'kampionat la liga u kon ma shum i lendum gjithashtu edhe n'lig t'kampionve , e nkampionat botror me 1 goll qe e ka dhon osht diqysh marre me ja marr topin e art Xavit i cilli e mban mesfushen e Barces .
__________________
Genci is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-2010, 09:30 AM   #8
LeuTrim
Kontribues i madh
 
Avatari i LeuTrim
 
Data E Vizitės: Aug 2008
Vėndndodhja: Espoo , Karakallio ..
Mosha juaj: 24
Postet: 10,690
Rep Power: 17
LeuTrim ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Genci osht e vertet qė Iniesta u kon i lendum , po n'kampionat botror ka shkelqy s'bashku me Xavin e dihet qė n'kėt vit lun rol kampionati botror , po ashtu ky gjysėm sezon dej tasht s'diskutohet qė Iniesta osht top s'bashku me Messin , qė besoj apet kta 2 kan me luftu edhe vitin e ardhshem per topin e artė ..


Kshtu qė XAVI pa'tjeter qė osht koha e fundit kur munet me marr kėt ēmim , ndersa Messi e Iniesta kan kohė edhe shum her me marr kėt far Topi '
LeuTrim is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-2010, 09:31 AM   #9
edonis
Anėtar i rrespektuar
 
Avatari i edonis
 
Data E Vizitės: Sep 2008
Vėndndodhja: Mitrovicė
Mosha juaj: 27
Postet: 1,519
Rep Power: 8
edonis ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Iniesta duhet me fitu
__________________
edonis is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-2010, 10:21 AM   #10
iL Padrino
Staff
 
Avatari i iL Padrino
 
Data E Vizitės: Aug 2008
Vėndndodhja: Prishtinė
Postet: 39,188
Rep Power: 47
iL Padrino do tė jetė i famshėm sė shpejti
Gabim

Trajneri me i mire i te gjitha kohrave i Milanit, Arrigo Sacchi, ka deklaru se "do t'iu jepte te treve Topin e Arte (Messit, Xavit e Iniestes". Sipas tij, qe te 3 jon teper t'mire dhe meritojne kete cmim.
iL Padrino is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-2010, 10:38 AM   #11
edonis
Anėtar i rrespektuar
 
Avatari i edonis
 
Data E Vizitės: Sep 2008
Vėndndodhja: Mitrovicė
Mosha juaj: 27
Postet: 1,519
Rep Power: 8
edonis ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Pasna haru me permend qe perveq Iniestes shpresoj qe topi e arte ne kategorine e femrave ta fitoj superlojtarja shqiptare Fatmire Bajramaj pasi qe eshte ne top 3 te kandiduarat me Martan e Prings.
__________________
edonis is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-2010, 01:09 PM   #12
MickY
Kontribues i madh
 
Avatari i MickY
 
Data E Vizitės: Oct 2009
Vėndndodhja: Plaēa Catalunya
Postet: 30,006
Rep Power: 36
MickY ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Shpresoj qe shqiptarja me fitu ...

Me sa di un Marta osht ma e forta
__________________
FC Barcelona, eternal love.
MickY is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-2010, 04:15 PM   #13
Ʀоɳί–10
Kontribues i madh
 
Avatari i Ʀоɳί–10
 
Data E Vizitės: Aug 2008
Vėndndodhja: ILIRIDA
Postet: 8,979
Rep Power: 16
Ʀоɳί–10 ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

Xavi dhe vetem Xavi,aj e meriton ma teper se Mesi e Iniesta.
__________________
KF SHKĖNDIJA - FC BARCELONA
Sir Bobi Robson:''Katalonia ėshtė shtet dhe Barcelona ėshtė ushtria e saj''

Ʀоɳί–10 is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-08-2010, 04:21 PM   #14
Nik-FCB
Anėtar
 
Avatari i Nik-FCB
 
Data E Vizitės: Oct 2009
Postet: 1,449
Rep Power: 7
Nik-FCB ėshtė nė njė rrugė tė veēuar
Gabim

nuk ka rensi kush e fiton me rendiisi osht qe osht lojtar i barcelones

un kisha than messi
__________________
Nik-FCB is offline   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju

Veglat E Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

bb_code ėshtė
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF

Zgjidh Forumin


Tė gjithė Orarėt Janė GMT +1. Ora Tani ėshtė 11:12 PM.

Fuqizuar Nga Forumi FCB-ALB 2008 <<2007>>
Skin By vB Skins
Friends of Webmaster Resources F.C. Barcelona Albanian